BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA, MİSYONUMUZ, VİZYONUMUZ

HAKKIMIZDA

La’medore; ev dekorasyonu ve züccaciye alanlarında, sektörün güncel trendlerini ve değişen dünyanın gerekliliklerini yerine getirerek, uluslararası geçerliliği olan ürün gamları ile “Dekorasyonda Yeni Trend” yaratmak amacıyla kurulmuştur.

Geniş ürün gamı, ödün verilmeyen yüksek kalite algısı ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile yemek gruplarından salon takımlarına, ithal ürünlerden cam gruplarına zengin koleksiyon gücü ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında etkin rol üstlenmektedir.

İstanbul merkezde yer alan, 800 m2’lik showroom alanı ile, partnerlerine açılan kapı olan La’medore; tüm Türkiye’ye yayılmış olan dağıtım kanalı ve tamamiyle profesyonel yapı taşlarına oturtulmuş olan “Bayi Dağıtım Sistemi” ile işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ürün gamı ile emsallerinden ayrışan, estetik algısı yüksek ve üstün malzeme kalitesi ile üretilmiş dekoratif ürün alanında; “Doğru Fiyat, Doğru Ürün ve Doğru Sistem” mottosuyla hedefine emin adımlarla yürümektedir.

MİSYON

Yemek takımlarından, aydınlatma aksesuarlarına, özel koleksiyon ürünlerden salon takımlarına kadar uzanan geniş ürün gamı ile, ödün verilmeyen yüksek kalite algısı ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında etkin rol üstlenerek, oluşturulan “Bayi Dağıtım Sistemi” endeksli hizmetlerini, İstanbul merkez Showroom üzerinden gerçekleştirmektedir.

VİZYON

Dekoratif ürünlerdeki estetik algısı ve yüksek malzeme kalitesi ile, “Doğru Fiyat, Doğru Ürün ve Doğru Sistem”i birleştiren, yerel ve uluslararası alanda en çok tercih edilen kurum olmak.